niedziela, 2 września 2012

►Serce.


"Fak­ty nie są naj­ważniej­sze. Zresztą, aby je poz­nać, nie trze­ba stu­diować na uczel­ni - można się ich nau­czyć z książek. Is­to­ta kształce­nia w szko­le wyższej nie po­lega za­tem na wpa­janiu wie­dzy fak­togra­ficznej, lecz na ćwicze­niu umysłu w dochodze­niu do te­go, cze­go nie da się zna­leźć w podręcznikach."
Albert Einstein

Witam wszystkich! Nie sądzicie czasem, że Polska edukacja nie jest przystosowana do wykorzystywania wiedzy w praktyce? Cały czas uczymy się pod kątem testów. I tylko to jest ważne. A i tak większość z nas parę tygodni po sprawdzianach nie pamięta zbyt dużo. Ok, może jak jesteśmy w szkole to nie jest złe, ma się 'miejsce' na nowe informacje, ale co będzie w przyszłości. Należało by jednak znać podstawowe fakty z historii nawet jeżeli słuchanie o niej wzbudza u nas niemiłe emocje ;d Wiecie o co mi chodzi. 
No to tak apropo poniedziałkowego dnia września życzę wszystkim wiele sił i chęci do pracy! Ale przy okazji organizacji czasu którego zawsze jest tak mało. Na hobby zawsze trzeba znaleźć czas :)
Serce wykonane z masy solnej, projekt Natalii ze sztukiniepowtarzalnej.  
 
Masa solna+akryle.

3 komentarze:

  1. Ja sądzę że nasz system edukacji schodzi na psy i bardzo mi jest przykro z tego powodu. A serduszko bardzo ładne:)

    OdpowiedzUsuń
  2. zależy jeszcze na jaką uczelnię chcesz iść;) mogę Ci coś więcej napisać o biotechnologii na politechnice drogą mailową jeśli chcesz.

    OdpowiedzUsuń
  3. piękne ;) zapraszam do mnie gdziesamojekredki.blogspot.com ;))

    OdpowiedzUsuń