piątek, 10 sierpnia 2012

►Pomarańcz na co dzień.


"Kiedy człowiek stworzy coś, co jest podzi­wiane przez wszys­tkich, mówi­my, że jest to cu­dow­ne, ale kiedy ob­serwu­jemy zmianę dnia w noc, Słońce, Księżyc, gwiaz­dy na niebie i zmieniające się po­ry ro­ku na Ziemi, a także doj­rze­wające owo­ce, mu­simy so­bie uświado­mić, że jest to wy­nikiem pra­cy ko­goś, kto po­siada większą moc niż człowiek." 
 Ścigany przez Niedźwiedzie

Cytat znaleziony gdzieś w internecie, ale pasuje do moich osobistych przemyśleń. Wakacje, więcej czasu do oglądania TV, nawet nie zdawałam sobie sprawy, że jest tak dużo ciekawych programów. Na BBC, NG, puszczają dokumenty przedstawiające najnowsze badania różnych naukowców dotyczące naszej przecudownej Ziemi, albo po prostu otaczającą nas przyrodę. To wszystko jest warte zachwytu. Za parę dni będzie nagromadzenie spadających gwiazd na naszym pięknym niebie. A jedną z najpiękniejszych rzeczy jest niebo pełne gwiazd (a szczególnie w górach)... Bajka!
Dziś kolejna para sutaszowych kolczyków. W sam raz na co dzień.
Korale pomalowane farbami akrylowymi + crackle.

1 komentarz:

  1. cudowne cytaty...

    co moge podpowiedziec z sutaszem to sprobuj na poczatek uzywac jak najbardziej paskich kaboszonow. bedzie ci latwiej, a jak dojdziesz do perfekcji wypukle czy nieregularne. poczatki zawsze trudne ale bedzie dobrze-dajesz fajne polaczenia kolorow i bawisz sie forma super

    OdpowiedzUsuń